New Ray Toys Suzuki Vison Auto 500 4x4 ATV ( Camo)/ Scale - 1:12
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrt42903A |
| MFR Part # | 42903A |
| UPC / Barcode | 93577429039 |
| Item ID | 676080 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2023-12-21 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Dimensions | 10.1" Γ 5.5" Γ 4.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |