Revel 93-97 Mazda RX-7 Medallion Street Plus Exhaust System
| Brand | Revel |
|---|---|
| Part Number | rvlT20013A |
| MFR Part # | T20013A |
| Item ID | 676169 |
| Price Group | Revel Exhaust |
| Born-On Date | 2023-12-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 47.6" Γ 19.9" Γ 12.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 45.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |