Willie & Max Universal Studded Leather Tool Bag (11 in L x 5.5 in W x 4 in H) - Black
| Brand | Willie & Max |
|---|---|
| Part Number | wam8064A |
| MFR Part # | 8064A |
| UPC / Barcode | 830460004542 |
| Item ID | 712812 |
| Price Group | Willie & Max |
| Born-On Date | 2024-03-08 |
| Category | Bags & Packs |
| Subcategory | Bags - Bike Bags |
| Dimensions | 12.0" Γ 6.6" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |