Ford Racing 2021 F-150 Black Painted Grille
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-8200-F15A |
| MFR Part # | M-8200-F15A |
| UPC / Barcode | 756122015230 |
| Item ID | 714584 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2024-03-20 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Grilles |
| Dimensions | 52.8" Γ 18.3" Γ 11.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |