Clutch Masters Audi/Volkswagen MK4/MK5 6-Speed Slave Cylinder
| Brand | Clutch Masters |
|---|---|
| Part Number | clmN3743-2A |
| MFR Part # | N3743-2A |
| UPC / Barcode | N3743-2A |
| Item ID | 714674 |
| Price Group | ClutchMasters Twin B |
| Born-On Date | 2024-03-22 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Slave Cylinder |
| Dimensions | 8.6" Γ 6.4" Γ 3.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |