Mayhem Vanquish 8119 22X10 / 6x135/6x139.7 / -19mm Offset / 106.1mm Hub - Gloss Black
| Brand | Mayhem |
|---|---|
| Part Number | may8119-22137GB |
| MFR Part # | 8119-22137GB |
| UPC / Barcode | 729419187569 |
| Item ID | 715869 |
| Price Group | Mayhem |
| Born-On Date | 2024-03-27 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 24.0" Γ 24.0" Γ 11.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 38.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (2 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |