Kleinn Mini Detonator - Small Flush Mount Momentary Push Button Switch
| Brand | Kleinn Air Horns |
|---|---|
| Part Number | kle318m |
| MFR Part # | 318m |
| UPC / Barcode | 854508003175 |
| Item ID | 716889 |
| Price Group | Kleinn Auto |
| Born-On Date | 2024-04-01 |
| Category | Programmers & Chips |
| Subcategory | Switch Panels |
| Dimensions | 1.0" Γ 1.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.01 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |