Roll-N-Lock 2024 Toyota Tacoma 6ft A-Series Retractable Tonneau Cover
| Brand | Roll-N-Lock |
|---|---|
| Part Number | rnlBT533A |
| MFR Part # | BT533A |
| UPC / Barcode | 194839067430 |
| Item ID | 717085 |
| Price Group | Roll-N-Lock |
| Born-On Date | 2024-04-05 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Tonneau Covers - Retractable |
| Dimensions | 67.0" Γ 14.0" Γ 14.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 95.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |