National Cycle 88-22 Harley-Davidson XL,FX Narrow 39 mm. Fork Switchblade Windshield 2-Up-Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21117A |
| MFR Part # | N21117A |
| Item ID | 720057 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 28.0" Γ 24.1" Γ 5.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |