National Cycle 80-05 Harley FX Wide Glide 41 mm./84-12 FXSTSoftail Switchblade Windshield 2Up-Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21119A |
| MFR Part # | N21119A |
| Item ID | 720058 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 28.2" Γ 24.1" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |