National Cycle 80-05 Harley-Davidson FX Wide Glide/ 84-12 FXST Softail SwitchBlade Chopped-Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21419A |
| MFR Part # | N21419A |
| UPC / Barcode | 0039489010279 |
| Item ID | 720081 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 26.6" Γ 23.5" Γ 5.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |