National Cycle 86-17 Harley-Davidson FLST Softail Switchblade Chopped-Tint
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21428A |
| MFR Part # | N21428A |
| UPC / Barcode | 0039489004285 |
| Item ID | 720087 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 28.0" Γ 24.2" Γ 6.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |