National Cycle 80-05 Harley FX Wide Glide/84-12 FXST Softail Switchblade Windshield Shorty -Tinted
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21720A |
| MFR Part # | N21720A |
| UPC / Barcode | 0039489004636 |
| Item ID | 720111 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 20.0" Γ 19.1" Γ 5.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |