National Cycle 88+ Hon Shadow/87-09 Kaw/92-09 Suzuki/96-17 Yam Road Star Chrome Lower Deflectors
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN763A |
| MFR Part # | N763A |
| UPC / Barcode | 0039489007361 |
| Item ID | 720202 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 18.4" Γ 12.3" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |