National Cycle 02-06 Honda VTX1800R/S/ VTX1300R/S Paladin Quick Release Mount Kit
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natP9BR010A |
| MFR Part # | P9BR010A |
| UPC / Barcode | 0039489008191 |
| Item ID | 720249 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Seats |
| Subcategory | Backrests |
| Dimensions | 15.3" Γ 12.5" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |