National Cycle 87-07 Honda Shadow/97-09 Suzuki VZ800/M800 Dakota 4.5 Windshield-Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN2303A |
| MFR Part # | N2303A |
| UPC / Barcode | 0039489005077 |
| Item ID | 720333 |
| Price Group | National Cycle D |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 28.9" Γ 22.5" Γ 4.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |