National Cycle Dakota 4.5 Replacement Screen N2303A
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | nat22303A |
| MFR Part # | 22303A |
| UPC / Barcode | 0039489000591 |
| Item ID | 720440 |
| Price Group | National Cycle |
| Born-On Date | 2024-04-18 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 30.0" Γ 23.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |