Remus Replacement Clamp
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsSH76-001V |
| MFR Part # | SH76-001V |
| Item ID | 735887 |
| Price Group | Remus |
| Born-On Date | 2024-05-10 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Hardware |
| Dimensions | 7.0" Γ 5.0" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.46 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |