Vertex Piston 10-11 Cobra CX 65 65cc Circlips - Pack of 2
| Brand | Vertex Pistons |
|---|---|
| Part Number | vep72025K |
| MFR Part # | 72025K |
| UPC / Barcode | 714205072471 |
| Item ID | 736528 |
| Price Group | Vertex Pistons |
| Born-On Date | 2024-05-07 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Clips |
| Dimensions | 5.0" Γ 3.0" Γ 0.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |