Cusco Honda Beat (PP1) Pre-Load Adj. Street Blue Coilover Kit
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus300 62K CB |
| MFR Part # | 300 62K CB |
| UPC / Barcode | 300 62K CB |
| Item ID | 745637 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2024-05-15 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilovers |
| Dimensions | 36.0" Γ 16.0" Γ 16.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 75.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |