Innovative Mounts 96-06 Jeep Wrangler TJ Polyurethane Engine Mount Kit - 85A Bushings
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm134150-85A |
| MFR Part # | 134150-85A |
| Item ID | 749979 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2024-06-05 |
| Category | Batteries, Starting & Charging |
| Subcategory | Alternators |
| Dimensions | 8.4" Γ 8.3" Γ 6.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |