Superpro 85-95 Toyota Dyna 100 Series Front Idler Arm Bushing Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF1310K |
| MFR Part # | SPF1310K |
| UPC / Barcode | 9317745013105 |
| Item ID | 750238 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2024-06-06 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushings - Full Vehicle Kits |
| Dimensions | 9.0" Γ 7.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |