Vortex Racing Case Guard Suzuki GSXR600,750- Black Right Side
| Brand | Vortex Racing |
|---|---|
| Part Number | vtxCS538K |
| MFR Part # | CS538K |
| UPC / Barcode | CS538K |
| Item ID | 754917 |
| Price Group | Vortex Racing |
| Born-On Date | 2024-06-14 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Body Protection |
| Dimensions | 8.0" Γ 6.0" Γ 1.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.29 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |