OS Giken TOYOTA CELICA/MR-2 ST185 ST205 3SGT CLUTCH PART Release Sleeve Assy Set TS2B (17-B)
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgty141-bc30K |
| MFR Part # | ty141-bc30K |
| Item ID | 75664 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2016-08-24 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Slave Cylinder |
| Dimensions | 10.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |