Vortex Racing 21-22 BMW M1000RR,20-24 BMW S1000RR Rear Set- Black
| Brand | Vortex Racing |
|---|---|
| Part Number | vtxRS186K |
| MFR Part # | RS186K |
| UPC / Barcode | RS186K |
| Item ID | 756733 |
| Price Group | Vortex Racing |
| Born-On Date | 2024-06-14 |
| Category | Transport |
| Subcategory | Bike Stands |
| Dimensions | 11.5" Γ 8.5" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |