Vortex Racing 07-23 Honda CBR600 RR Adjustable Rearsets- Black
| Brand | Vortex Racing |
|---|---|
| Part Number | vtxRS265K |
| MFR Part # | RS265K |
| UPC / Barcode | RS265K |
| Item ID | 756736 |
| Price Group | Vortex Racing |
| Born-On Date | 2024-06-14 |
| Category | Transport |
| Subcategory | Bike Stands |
| Dimensions | 11.5" Γ 8.6" Γ 2.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |