Westin 15-25 F-150 CC 5.5ft. Bed EXP Truck Cap - Black (Box 1 ONLY)
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes16-14065A |
| MFR Part # | 16-14065A |
| UPC / Barcode | 707742122549 |
| Item ID | 779546 |
| Price Group | Westin T |
| Born-On Date | 2024-06-25 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Bed Caps |
| Dimensions | 62.0" Γ 57.0" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 50.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |