Westin 20-23 Jeep Gladiator EXP Truck Cap - Black (Box 1 ONLY)
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes16-14165A |
| MFR Part # | 16-14165A |
| UPC / Barcode | 707742122563 |
| Item ID | 779548 |
| Price Group | Westin T |
| Born-On Date | 2024-06-25 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Bed Caps |
| Dimensions | 74.8" Γ 25.6" Γ 14.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 150.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |