Goodridge Fuel Line Coupling for 3/16in ID Hose (200-04/210-04)
| Brand | Goodridge |
|---|---|
| Part Number | griMCD03V |
| MFR Part # | MCD03V |
| Item ID | 784878 |
| Price Group | Goodridge PWS |
| Born-On Date | 2024-07-08 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Fuel Lines |
| Dimensions | 4.2" Γ 3.0" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.15 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |