Goodridge Fuel Line Coupling for 1/4in ID Hose (202-04)
| Brand | Goodridge |
|---|---|
| Part Number | griMCD04V |
| MFR Part # | MCD04V |
| Item ID | 784879 |
| Price Group | Goodridge PWS |
| Born-On Date | 2024-07-08 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Fuel Lines |
| Dimensions | 4.3" Γ 2.8" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.14 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |