HKS SUPER SQV4 RETURN KIT PLUS RZ34 VR30DDTT
| Brand | HKS |
|---|---|
| Part Number | hks71008-AN030V |
| MFR Part # | 71008-AN030V |
| UPC / Barcode | 4957266265857 |
| Item ID | 795443 |
| Price Group | HKS |
| Born-On Date | 2024-07-19 |
| Category | Forced Induction |
| Subcategory | Blow Off Valves |
| Dimensions | 16.9" Γ 13.1" Γ 11.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |