QA1 Shock Mount Kit 3.00in Heavy-Duty w/Hardware
| Brand | QA1 |
|---|---|
| Part Number | qapMT103K |
| MFR Part # | MT103K |
| UPC / Barcode | 806990170033 |
| Item ID | 797938 |
| Price Group | QA1 |
| Born-On Date | 2024-07-31 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Mounts - Hooks/Handles/Utility |
| Dimensions | 8.8" Γ 6.3" Γ 4.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |