Westin 15-22 Chevrolet Colorado CC 5ft Bed EXP Truck Cap - Black (Box 1 ONLY)
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes16-11015A |
| MFR Part # | 16-11015A |
| UPC / Barcode | 70774212393500 |
| Item ID | 801676 |
| Price Group | Westin T |
| Born-On Date | 2024-08-14 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Bed Caps |
| Dimensions | 61.9" Γ 57.1" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 99.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |