Cometic Exhaust Header Collector Gasket .040in Aluminum-2.5in Diameter Port-3.5in Bolt Circle-Set
| Brand | Cometic Gasket |
|---|---|
| Part Number | cgsC15187A |
| MFR Part # | C15187A |
| UPC / Barcode | 191070000257 |
| Item ID | 803941 |
| Price Group | Cometic Gasket |
| Born-On Date | 2024-08-30 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Gaskets |
| Dimensions | 7.5" Γ 5.9" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |