Cusco Type-1 High Spark Power Subaru Ignition Coil Pack - Set of 4
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 748 A |
| MFR Part # | 965 748 A |
| Item ID | 808957 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2024-09-05 |
| Category | Ignition |
| Subcategory | Ignition Coils - Upgrade |
| Dimensions | 25.0" Γ 25.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 25.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |