Torque Solution 14-19 Ford Fiesta ST Map Sensor Adapter w/ PNP Harness
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-ST-829K |
| MFR Part # | TS-ST-829K |
| Item ID | 809644 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2024-09-12 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Harnesses |
| Dimensions | 5.0" Γ 4.0" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.12 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |