Superpro 14-23 Ram ProMaster 1500/2500/3500 Rear Leaf Spring Rearward Eye Bushing Set
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF5417K |
| MFR Part # | SPF5417K |
| UPC / Barcode | 9317745801665 |
| Item ID | 811904 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2024-09-25 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushings - Full Vehicle Kits |
| Dimensions | 0.3" Γ 0.3" Γ 0.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |