Superpro 22-24 Hyundai Kona N Rear Blade Control Arm/Trailing Arm Forward Pivot Bushing Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF5502K |
| MFR Part # | SPF5502K |
| UPC / Barcode | 9317745800453 |
| Item ID | 811932 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2024-09-25 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushings - Full Vehicle Kits |
| Dimensions | 8.6" Γ 5.3" Γ 4.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |