Innovative Mounts 96-00 Civic Billet Conversion Left Hand Mount K Series Manual 250-400HP 75A Black
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inmB90010-75A |
| MFR Part # | B90010-75A |
| Item ID | 814150 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2024-09-25 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Mounts |
| Dimensions | 6.0" Γ 4.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |