McLeod Bellhousing Chevrolet/GM 621 (Non SFI)
| Brand | McLeod Racing |
|---|---|
| Part Number | mlr8520K |
| MFR Part # | 8520K |
| UPC / Barcode | 887753893239 |
| Item ID | 814485 |
| Price Group | McLeod Racing |
| Born-On Date | 2024-09-27 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Transmission Bell Housings |
| Dimensions | 20.0" Γ 19.0" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |