New Ray Toys Polaris RZR Pro R 4 Rock Crawler Azure Crystal Scale - 1:18
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrt58466A |
| MFR Part # | 58466A |
| UPC / Barcode | 093577584660 |
| Item ID | 814890 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2024-09-30 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Dimensions | 10.2" Γ 7.1" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |