Rock Krawler 2018+ Jeep Wrangler JL 2DR / JLU 4DR No Limits Sway Bar Links - Front
| Brand | Rock Krawler |
|---|---|
| Part Number | rkrRK07140K |
| MFR Part # | RK07140K |
| UPC / Barcode | RK07140K |
| Item ID | 815386 |
| Price Group | Rock Krawler |
| Born-On Date | 2024-10-02 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Endlinks |
| Dimensions | 14.7" Γ 4.5" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |