Rock Krawler Flex Joint Housings Bushing Flex Joint (Pair)
| Brand | Rock Krawler |
|---|---|
| Part Number | rkrRK00882K |
| MFR Part # | RK00882K |
| UPC / Barcode | RK00882K |
| Item ID | 815631 |
| Price Group | Rock Krawler |
| Born-On Date | 2024-10-02 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware Kits - Other |
| Dimensions | 6.7" Γ 4.3" Γ 2.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.43 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |