Rock Krawler 17-22 Ford F250/ F350 Radius Arm Drop Bracket - Front
| Brand | Rock Krawler |
|---|---|
| Part Number | rkrRK05942K |
| MFR Part # | RK05942K |
| UPC / Barcode | RK05942K |
| Item ID | 815756 |
| Price Group | Rock Krawler |
| Born-On Date | 2024-10-02 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Brackets |
| Dimensions | 24.0" Γ 12.0" Γ 12.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 25.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |