New Ray Toys Polaris RZR Pro R 4 Matte Heavy Metal/ Scale 1:18
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrt58453A |
| MFR Part # | 58453A |
| UPC / Barcode | 93577584530 |
| Item ID | 815951 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2024-10-08 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Dimensions | 10.0" Γ 5.6" Γ 4.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |