Innovative Mounts 94-01 Integra Replacement Right Hand Mount BD-Series - Red Innovative
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm10121-60A |
| MFR Part # | 10121-60A |
| Item ID | 817346 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2024-10-08 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Transmission Mounts |
| Dimensions | 8.7" Γ 8.3" Γ 6.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |