Remus DB Sound Insert for Revolution muffler
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsDBM002V |
| MFR Part # | DBM002V |
| Item ID | 819524 |
| Price Group | Remus Motorcycle |
| Born-On Date | 2024-10-23 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Connecting Pipes |
| Dimensions | 11.5" Γ 1.5" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |