Cusco Control Arm Upper N-1 Link AE86 Levin/Trueno
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus116 472 A |
| MFR Part # | 116 472 A |
| UPC / Barcode | 4996338016102 |
| Item ID | 81974 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2016-09-22 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Control Arms |
| Dimensions | 11.8" Γ 6.4" Γ 3.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |