SuperPro 03-09 Nissan 350Z / 350Z Z33 Rear Complete Camber & Toe Adjusting Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprKIT148K |
| MFR Part # | KIT148K |
| UPC / Barcode | 9317745794356 |
| Item ID | 819832 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2024-10-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 13.0" Γ 11.0" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |