Remus BMW K1600/GT/GTL Black Hawk Exhaust Bracket
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsHA1747V |
| MFR Part # | HA1747V |
| Item ID | 825260 |
| Price Group | Remus |
| Born-On Date | 2024-11-13 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Brackets |
| Dimensions | 6.5" Γ 4.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.31 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |